Nezačínáme s nulou = šetříme Váš čas a peníze

Máme k dispozici řadu flexibilních nástrojů, pomocí nichž zrychlujeme realizaci Vašich projektů a neustále pracujeme na jejich zdokonalování.

Hotová řešení

 

Qredakce

Qredakce je moderní redakční systém umožňující správu webového obsahu (CMS). Qredakci lze použít pro správu širokého spektra webových aplikací, například pro správu internetových obchodů a katalogů, internetových magazínů, osobních i firemních prezentací. S Qredakcí můžete hlavně jednoduše a efektivně spravovat veškerý webový obsah – formátovat texty, vkládat obrázky a soubory, vyřizovat objednávky nebo nastavovat práva uživatelům.

 

Kentico

Kentico je moderní plně integrovaná ASP.NET CMS, E-commerce, a online marketingová platforma, která umožňuje vytvářet špičkové webové stránky. Kentico vám ušetří čas a peníze.

Digitální marketing se vším, co k němu patří – bez starostí.
 

Qaukce - aukční systémy

Informační systém, který komplexně řeší problematiku pořádání písemných, sálových a internetových aukcí.
Systém spravuje aukční losy, prodejce, aukční příkazce, písemné aukční příkazy, sálové a internetové aukční příkazy, tvorbu a sazbu tištěných aukčních katalogů, tvorbu výsledkových listin, automatické ukončování aukcí atd.

 

Qshop - internetový obchod

Qshop je řešení určené pro internetové obchodování v menším a středním rozsahu. Qshop obsahuje klasické funkce internetového obchodu – správu produktového katalogu, správu uživatelů, košík, vyhledávání. Qshop je také rozšiřitelný o modul akceptace platebních karet.

 

FoxyMail

FoxyMail je řešení pro e-mailový marketing – umožňuje hromadné rozesílání reklamních e-mailů a newsletterů. Pomocí FoxyMailu dokážete rychle a efektivně oslovit stovky či tisíce Vašich klientů a partnerů s minimálními náklady, kdy Vám oproti klasické poště odpadají náklady na tisk a poštovní známky. Můžete snadno zvýšit návštěvnost Vašich webových stránek, informovat uživatele o akcích a slevách nebo je pozvat na Vámi pořádanou akci.

 

Qfaktury - faktury online

Qfaktury jsou online fakturační program. Vše co potřebujete je počítač nebo notebook s připojením k internetu.
Pomocí Qfaktur budete mít pod kontrolou cash flow i uhrazené a neuhrazené faktury. Aplikace umožňuje správu firem a kontaktů, jednoruché a rychlé vytváření faktur, zasílání faktur v PDF e-mailem a rychlé upomínání dlužníků.

 

 

E-shop Magento

Magento je internetový obchod využívající robustní systém Magento eCommerce, který je aktuálně nejrychleji se rozvíjející eCommerce platformou na trhu poskytující flexibilitu open-source technologií a velké množství rozšíření. Spolu s unikání administrací umožňující plnou kontrolu nad Vaším elektronickým obchodem tak tvoří ten pravý nástroj pro Váš byznys.

 
Chcete-li se dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat.