Interaktivita mezi Vámi, námi a internetem ...

V on-line prostředí se pohybujeme v podstatě od jeho počátku. Baví nás sledovat vývoj internetových technologií a analyzovat nejnovější trendy. Vypracujeme Vám internetovou strategii a vhodný způsob komunikace. Doporučíme Vám vhodný formát a připravíme kreativní grafický design.

Internetový marketing

Zapojíme se aktivně do Vašeho marketingu.

Přesvědčíme Vás o tom, že neděláme jen obyčejné realizace webů.
Před začátkem realizací se zapojíme do komunikace s marketingovým oddělením a navrhneme internetový marketing na míru. Sladíme vaši reklamní kampaň s možnostmi online marketingu.

 

Zajímá nás výsledek

Veškerý náš internetový marketing vyhodnocujeme. To je taky ta největší výhoda elektronického světa. Dovedete si představit, že Vám zákazník, kterému jste předali vytištěný katalog, vyplní po jeho prohlédnutí formulář s informacemi o produktech které ho zaujaly, podíval se na jejich detaily a případně si je nějak zvýraznil? Že je nemožné takové statistiky získat?

 

Vyhodnocujeme chování návštěvníků

Ať už Vám navrhneme kompletní realizaci www stránek, microsite nebo jen některý z produktů SEO optimalizace, vždy si stanovíme měřitelné cíle. U nás budete mít přehled o tom co vaše zákazníky zajímá a jaká je jejich odezva. Budeme pro Vás shromažďovat dostatek statistických údajů, které umíme vyhodnotit a připravit na jejich základě další rozvoj.

 

Připravíme dlouhodobý plán

Připravíme pro Vás dlouhodobý internetový marketingový plán, který bude přesně zapadat do Vašeho marketingu. Řekneme Vám předem co se dá z konkrétních realizací a služeb očekávat za výsledky. Dokážeme přivést více návštěvníků a udělat z nich vaše zákazníky.

 

 

Nabídka internetového marketingu

Pokud Vás zaujal náš přístup k řešení internetového marketingu, vyzkoušejte naši službu kunzultace využití internetu. Využijte naši aktuální nabídku a objednejte si konzultaci využití internetu zdarma.

 

 

 

Naše služby internetového marketingu:

WWW prezentace a aplikace

Víme jak začít, jak řešení zrealizovat a jak pokračovat dál. Našim zákazníkům navrhujeme řešení, která fungují. Máme bohaté zkušenosti s realizací internetových projektů, dokážeme se postarat o bezproblémový chod, správu obsahu a rozvoj. 
Staneme se Vašim partnerem ve světě internetu.

 

 

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

SEO (Search Engine Optimization) nebo-li optimalizace pro vyhledávače je postup úpravy webových stránek tak, aby byly lépe ohodnoceny internetovými vyhledávači (Google, Seznam). Výsledkem je poté více návštěvníků na Vašich webových stránkách.

Podívejte se, jaké jsou metody optimalizace používáme...

Microsites (satelitní weby)

Microsite je označení pro samostatnou webovou stránku menšího rozsahu, jejímž cílem je většinou upozornit uživatele na marketingovou akci či speciální produkt.

Microsite by měla být výrazná, graficky zajímavá, často bývá doplněna o animace, videa či on-line hry. Hlavním cílem je uživatele zaujmout a poté mu poskytnout důležité informace.

 

Emailový marketing - newsletter a reklamní email

Rozesílání newslettrů či reklamních emailů vašim zaregistrovaným uživatelům patří k nejúspěšnějším marketingovým nástrojům.

Pomocí našeho vlastního mailingového systému FoxyMail můžete svým zákazníkům jednoduše zasílat informace o nových produktech, akcích apod. Jednoduše s nimi zůstáváte v kontaktu.
 

Advergaming (on-line hry)

Slovo advergaming vzniklo spojení slov advertisement (reklama) a gaming (hraní), jednoduše řečeno jde tedy o reklamu pomocí her. Už svou samotnou podstatou - hraním, které je pro uživatele příjemnou a dobrovolnou činností, se řadí k silným marketingovým nástrojům, který dokáže přitáhnout a zaujmout. Je to velmi účinné řešení, jak nenásilnou formou představit váš produkt či služby. Většina z nás, se ráda odreaguje a pobaví u krátké on-line hry.

V Q2 Interactive perfektně ovládáme Flash technologii a máme dostatek kreativních nápadů jak připravit takovýto marketing. Právě díky této kombinaci pravidelně připravujeme pro naše klienty advergamingová řešení, které zaujmou a fungují.

 

Podíveje se, jak pravidelně využívá advergaming Obchodní centrum Nový Smíchov, třeba Vás tato řešení budou inspirovat a ukáží možnosti tohoto velmi účinného marketingu...
 

 
Chcete-li se dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat.