Náskok díky know-how

Základem dobrého projektu jsou kvalitní a zkušení lidé, kteří se na něm podílí. Do každého projektu naši odborníci vkládají maximum know-how a kreativity.
Úspěch našich realizací zakládáme na precizní grafice, bezchybné funkčnosti
a marketingové podpoře. Díky našim dlouholetým zkušenostem vytváříme řešení, která fungují!

Kdo jsme?

ing. Křenek Q2 Interactive začala své služby nabízet již v roce 1998 jako sdružení fyzických osob působících pod obchodními značkami Wattermelon a RedCat, které se postupně tranformovalo pod značku Q2, později Q2 Interactive s.r.o. Od svého prvopočátku se zabývala poskytováním komplexních služeb tvorby internetových prezentací, multimediálních řešení, internetovou reklamou a realizací zakázkového software.

V současnosti má společnost Q2 Interactive v České Republice 16 zaměstnanců a spolupracovníků. Všichni zaměstnanci firmy jsou odborníky svého oboru a pravidelně se dále vzdělávají.

 

Zaměřeni na zákazníka

Našim cílem je správné porozumění potřeb našich zákazníků. Na základě kvalitní komunikace se zákazníkem navrhujeme vhodná řešení na míru, která maximalizují užitek zákazníka.

Q2 Interactive se zajímá o základní požadavky trhu a tím nabízí svým klientům možnost, aby se místo řešení problémů zaměřili na využití svých podnikatelských možností.

 

Sebereflexe

Nespokojíme se s průměrností. Samozřejmostí je pro nás vývoj nových produktů a doplňkových služeb. Nasloucháme požadavkům našich zákazníků o neustálé zkvalitňování našich produktů a služeb.

Jsme certifikovanými partnery firmy Microsoft, Eset a Borland.