Account Manager/ka
pojď s námi dělat marketing! 👍

Láká tě svět marketingu a máš rád/a pořádek ve věcech? Dokážeš aktivně naslouchat klientům a skutečně porozumět jejich potřebám? Příprava tabulek a evidence je pro tebe běžná záležitost a když si nejsi jistý/á, nebojíš se zeptat?
Pak hledáme právě tebe!

Q2

Kdo že to jsme a koho že hledáme?

Fullservis marketingová agentura se spoustou děsně zajímavých klientů, pro které zajistíme digitální služby od A do Z. Programujeme, tvoříme weby, navrhujeme projekty, vedeme marketing. Jdeme pořád dopředu, sledujeme nové trendy v oblasti webů a webových aplikací, ale také online marketingu. Učíme se. A to, co umíme, využijeme v projektech našich klientů.

👉🏼 Přesně v tom potřebujeme Tvou pomocnou ruku!

Hledáme kolegu, který bude o naše klienty pečovat. Hlídat deadlines úkolů a mít v organizaci projektu pořádek. Ale také kolegu, který nám pomůže získávat nové klienty. Kolegu, který má nápady a rád se o ně podělí. Dalšího člena týmu, který s námi bude táhnout za jeden provaz.

Co bude Tvým úkolem:

Co Ti nabizíme:


Preferujeme práci na plný úvazek s pravidelnou docházkou do kanceláře.

Home-office? Jasně, není problém, když potřebuješ. Ale ne pořád. Osobní kontakt je však pro celou týmovou souhru důležitý. Rádi se s tebou budeme v kancelářích zdravit, potkávat a povídat si u kafe. 😇

Koho hledáme:

Co na Tobě oceníme:


Jsme Q2 – marketingová agentura se zaměřením na digitál

Rádi Ti o naší práci řekneme více a probereme s Tebou možnosti spolupráce. Jestli cítíš, že jo, že tohle je nabídka pro tebe, napiš nám prosím, pár řádků o sobě. Přilož CV, všechno nám pošli a my se ti ozveme. A to není jen fráze na konec, ale slib, který ti tímto dáváme. Ozveme se. 🤩

Mrkni na náš Q2 culture book a staň se součástí!

Budeš to TY?

Mám zájem!
Q2 Interactive Facebook LinkedIn