Account Manager/ka
digitální marketingová agentura

Jsi empatický a týmový člověk? Rád se zapojuješ do nových a nových projektů a snažíš se pochopit potřeby zákazníka? Nedělá ti problém u kávy zjistit, co je potřeba a následně připravit precizní tabulku s výkazem hotové práce nebo rozvojovým plánem? Pokud jsi odpověděl na všechny otázky ano, máme pro tebe zajímavou výzvu a možnost stát se součástí Q2 týmu 😊.

Q2

Jsme fullservisová marketingová agentura se spoustou zajímavých klientů. Naší velkou výhodou je naše komplexnost. Umíme pro klienta zajistit online i offline marketing od A až do Z. Hledáme někoho, kdo bude o naše klienty pečovat, ale také člověka, který nám pomůže získat klienty nové. Jdeme pořád dopředu, sledujeme nové trendy v oblasti webů a webových aplikací, ale také online marketingu a následně tyto trendy implementujeme do našich projektů a přesně v tom potřebujeme pomocnou ruku.

Pokud máš chuť realizovat své nápady v oblasti marketingu a umíš táhnout s týmem za jeden provaz, přidej se k nám 😊.

Co bude Tvým úkolem:

Co Ti nabizíme:

Koho hledáme:

Co na Tobě oceníme:


Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Jsme Q2 – digitální marketingová agentura.

Zakládáme si na individuálním přístupu ke klientům i kolegům.Našim cílem je dlouhodobá spolupráce, která je přínosná pro obě strany. Hledáme partnerskou spolupráci, nehledáme jednorázové řešení problému. Zakládáme si na svobodě a příležitosti, neformální přátelské atmosféře a podpoře osobního rozvoje. Našim cílem je být spolehlivou digitální agenturou dodávající kvalitní webové řešení a výkonný online marketing.

Chceš s námi sdílet naše hodnoty? Zatím je neznáš, ale pokud Tě zajímají, tak se nám ozvi! Rádi Ti o nich řekneme více a můžeme probrat i možnosti spolupráce. Nezapomeň nám ale napsat pár řádek o sobě nebo poslat odkaz na LinkenIn profil!

Mrkni na náš Q2 culture book a staň se součástí!

Budeš to TY?

Mám zájem!
Q2 Interactive Facebook LinkedIn