Webový analytik/analytička
digitální marketingová agentura

Máš vášeň pro webovou analytiku, vyhodnocování a reporting? Pak jsi ten, koho hledáme. Jsme zvyklí klientům naslouchat a následně pro ně navrhovat, tvořit, vyhodnocovat, prostě spolupracovat. Máme profesionální tým, máme know-how, jsme kreativní, zakládáme si na precizní grafice, bezchybné funkčnosti a výkonné on-line marketingové podpoře.

Q2

Hledáme posilu do marketingového týmu, která nám pomůže s nastavováním měření, vyhodnocováním a reportingem dat našim existujícím klientům. Hledáme člověka s analytickým myšlením, který s klientem dokáže nadefinovat co a jak měřit a vyhodnocovat, ovládá potřebné technologie (GTM a GA4) a nebojí se učit se a rozvíjet své dovednosti v tomto rostoucím oboru. My jsme připraveni tě zapojit do fungujícího týmu a podpořit tvé vzdělávání.

Pojď se přidat do týmu, kde budeš:

Kdo má otevřené dveře v našem týmu a co očekáváme?

Co u nás můžeš čekat?


Jsme Q2 – digitální marketingová agentura.

Zakládáme si na individuálním přístupu ke klientům i kolegům. Našim cílem je dlouhodobá spolupráce, která je přínosná pro obě strany. Hledáme partnerskou spolupráci, nehledáme jednorázové řešení problému. Zakládáme si na svobodě a příležitosti, neformální přátelské atmosféře a podpoře osobního rozvoje. Našim cílem je být spolehlivou digitální agenturou dodávající kvalitní webové řešení a výkonný online marketing.

Chceš s námi sdílet naše hodnoty? Zatím je neznáš, ale pokud Tě zajímají, tak se nám ozvi! Rádi Ti o nich řekneme více a můžeme probrat i možnosti spolupráce. Napiš nám o sobě pár řádek, přidej životopis nebo odkaz na LinkedIn profil a nějakou svou práci, na kterou si hrdý a u kávy nebo čaje probereme víc.

Mrkni na náš Q2 culture book a staň se součástí!

Budeš to TY?

Mám zájem!
Q2 Interactive Facebook LinkedIn