Spokojení zákazníci... to je náš cíl

Počátky našich webových služeb sahají až do roku 1998. Od té doby jsme realizovali spoustu úspěšných webů a získali spokojené klienty, kteří nám správu webové stránky svěřují dodnes.
Prohlédněte si ukázky našich realizací a budete-li mít jakýkoliv dotaz ohledně internetového marketingu, rádi vám je odpovíme.

Marketingové a internetové strategie

Rádi byste měli úspěšný projekt na internetu? Pak je potřeba dobře vědět, co Vás čeká, jaké kroky jsou ty správné, jaká je vhodná technologie. Kdo zajistí všechny podklady a kdy budou potřeba. Jak udržet zákazníky, kteří už službu jednou využili, apod.
 

Na základě našich vědomostí a zkušeností Vám připravíme internetovou strategii, která bude úspěšná.

 

Chcete na webu uspět?

Pak by jste se měli před samotnou realizací rozhlédnout. Víte přesně na jakou cílovou skupinu se zaměřit? Znáte Vaše konkurenty? Víte jak se mezi nimi na webu prosadit? My Vám pomůžeme na tyto otázky odpovědět. Na internetu se pohybujeme pravidelně již pěknou řádku let a jeho prostředí, technologie a postupy jsou našim denním chlebem.

Proč internetovou strategii mít?

  • budete znát lépe prostředí ve kterém se chcete pohybovat
  • budete mít konkrétní cíle a budete vědět co pro jejich splnění udělat
  • protože budete vědět co máte dělat ušetříte čas
  • protože nebudete dělat něco zbytečna ušetříte peníze

 

A není to jen zbytečné zdržovaní realizace?

Jednoznačně není! Je nám jasné, že když už se pro nový web rozhodnete, chcete co nejdříve vidět jak bude vypadat (mít hotový webdesign) a začít se samotnou realizací. Aby jste však byli spokojení i po dokončení  realizace, aby vše fungovalo a přinášelo užitek – aby se Vám vrátili investice do realizace – je opravdu potřeba internetovou strategii mít. U těch nejmenších projektů to může znamet jedno společné posezení u kafe, u těch větších je to již soubor několika činností dohromady (od analýz, průzkumů a testování až k návrhům informační architektury či posouzení vizuálního stylu).

 

Bez Váší účasti to nepůjde!

Ano, do přípravy internetové strategie se budete muset zapojit i vy. My Vám poskytneme naše zkušenosti a vědomosti z internetového prostředí  a marketingu. Na Vás bude seznámit nás s oborem Vašeho podnikání a Vašimi plány. Výsledkem pak bude přesný plán šitý na míru, který bude sladěný i se všemi offline aktivitami Vaší firmy.

 

Co by Vás mohlo zajímat?

  • součástí internetové strategie může být i využití offline propagace – důležité je komplexní sladění marketingu
  • na internetu existuje přesné vyhodnocení dílčích cílů – strategie by měla počítat s jejich vyhodnocením a přizpůsobením požadavkům návštěvníků webu
  • to co Vám ve strategii navrhneme dokážeme také zrealizovat, či najít vhodného dodavatele technologie

 

 

Nabídka internetového marketingu

Pokud Vás zaujal náš přístup k řešení internetového marketingu, vyzkoušejte naši službu kunzultace využití internetu. Využijte naši aktuální nabídku a objednejte si konzultaci využití internetu zdarma.

 

Chcete-li se dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat.