Spokojení zákazníci... to je náš cíl

Počátky našich webových služeb sahají až do roku 1998. Od té doby jsme realizovali spoustu úspěšných webů a získali spokojené klienty, kteří nám správu webové stránky svěřují dodnes.
Prohlédněte si ukázky našich realizací a budete-li mít jakýkoliv dotaz ohledně internetového marketingu, rádi vám je odpovíme.

WWW prezentace a aplikace, webové stránky

 

Tvorba WWW stránek - komplexní realizace

Zajisťujeme komplexní realizaci projektů jakýchkoliv velikostí – od microsite po portály. Pokud to budete vyžadovat, postaráme se o pořízení veškerých podkladů, vyřešíme realizaci a budeme se i v budoucnu starat o servis a správu Vašeho webu.

 

Kombinujeme naše znalosti, technologie, kreativu a zkušenosti ve Váš prospěch.

 

Analýzy, průzkumy a testování www stránek

Chcete vědět, jak si Váš web stojí v porovnání s konkurencí? Chcete vědět, co udělat, aby jste měli více návštěv a více úspěchu s Vaší WWW stránkou? My Vám rádi na tyto a podobné otázky odpovíme. 
 

V on-line prostředí se pohybujeme velmi dlouho a baví nás sledovat vývoj technologií, analyzovat nejnovější trendy a požadavky.

 

Marketingové a internetové strategie

Rádi byste měli úspěšný projekt na internetu? Pak je potřeba dobře vědět, co Vás čeká, jaké kroky jsou ty správné, jaká je vhodná technologie. Kdo zajistí všechny podklady a kdy budou potřeba. Jak udržet zákazníky, kteří už službu jednou využili, apod.
 

Na základě našich vědomostí a zkušeností Vám připravíme internetovou strategii, která bude úspěšná.

 

Outsourcing internetových projektů

Máte přesnou představu o Vašem projektu, ale nemáte dostatek kvalitních lidských sil? Zajistíme Vám kompletní realizace a správu WWW stránky.
 

Jste agentura, která by ráda vyhověla požadavkům Vašeho klienta, ale nemáte dostatek pracovních kapacit? Vyzkoušejte spolupráci s námi, zajišťujeme kompletní realizaci i přípravu dílčích částí webu.

 

Využijte naplno možností našeho týmu, ve kterém jsou nejen programátoři, grafici, ale také marketingoví odborníci.

 

Servis a správa webu

Po dokončení realizace projektu všechny úspěšné weby pokračují v navazujících činnostech. Nabízíme vyhodnocení úspěšnosti realizace, správu serveru, pravidelné aktualizaci či nepravidelné úpravy. Jsme připraveni zapojit web do kompletního marketingu, připravovat texty, vytvářet reklamní e-maily.

 

Nabízíme dlouhodobou spolupráci = interaktivitu mezi Vámi, námi
a internetem.

 
Chcete-li se dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat.